Pasirinkite savo biblioteką

Filmo „Rūta“ peržiūra

Rugpjūčio 31 d. 19 val. Suaugusiųjų vartotojų aptarnavimo skyriuje, Laisvės al. 57, vyks filmo „Rūta“ peržiūra. Šis dokumentinis filmas – tai žvilgsnis iš labai arti į vieną iš daugiausiai pasiekusių Lietuvos sportininkių Rūtą Meilutytę, leidžiantis užmesti akį į jos kasdienių treniruočių užkulisius, darbo kasdienybę ir pasiruošimo varžyboms procesą.

Kamera seka Rūtos pasiruošimą Rio olimpinėms žaidynėms Plimute ir Tenerifėje, primena Rūtos pasiekimus Londono olimpiadoje bei pasiektus pasaulio rekordus. Filme Rūta pasakoja apie nelengvą laikotarpį po Rio varžybų ir kokia yra šių pasiekimų kaina. 

Filmo kūrėjai – artimi Rūtos draugai, kuriems šį savo karjeros etapą sportininkė leido dokumentuoti iš labai arti. Išskirtiniai interviu su Rūtos treneriais ir šeima atskleis daug nežinomų merginos gyvenimo faktų ir padės suprasti, kodėl Rūta – viena geriausių plaukikių pasaulyje, bei viena mylimiausių sportininkų savo šalyje.

Filmas lietuvių ir anglų kalbomis su subtitrais.

Režisieriai: Ronaldas Buožis ir Rokas Darulis. 

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka jau antrus metus iš eilės kviečia rugsėjo 1-ąją paminėti netradiciškai – bibliotekoje. Šįkart kauniečiai kviečiami atsisveikinti su vasara ir rugsėjį pasitikti penktadienio vakarą žiūrint gerą filmą.

Renginys nemokamas.

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-02-14