Pasirinkite savo biblioteką

Filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ peržiūra

Rugpjūčio 30 d. 19 val. Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Laisvės al. 57, vyks dokumentinio filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ peržiūra. Dalyvaus filmo režisierius ir scenarijaus autorius Arūnas Matelis.

Šis filmas – tai istorija apie herojus, liekančius šešėlyje, ir pasaulį, į kurį 43 metus buvo uždrausta pažvelgti kino kūrėjams.

Dokumentinis filmas pasakoja apie vienas sudėtingiausių bei populiariausių dviračių varžybų pasaulyje – „Giro d’Italia“. Tačiau ne apie garbę ir šlovę. Šios juostos herojai – sudėtingiausius iššūkius įveikiantys ir lyderių užnugaryje esantys sportininkai, neturintys teisės į asmeninę pergalę. Oficialiai jie lūzeriai, kurie atvažiuoja paskutiniai. O iš tiesų – herojai, savo pasiaukojimu nutiesiantys kelią į pergalę komandos lyderiams, ir tapę universaliais pasiaukojimo dėl kitų pavyzdžiais.

Filmas pelnė 14 tarptautinių apdovanojimų, 2017 metais buvo pripažintas geriausiu lietuvišku filmu, o 2018 metais atstovavo Lietuvą ir siekė „Oskaro“ net dviejose kategorijose. 

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka jau trečią kartą kviečia su vasara atsisveikinti ir rugsėjį pasitikti netradicinėje erdvėje – bibliotekoje, žiūrint įkvepiantį filmą.

Renginys nemokamas. 

Daugiau informacijos tel. (8 37) 22 23 57. 

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-04-08