Evelinos Pauliukaitienės fotografijų paroda „Žmogui reikia žmogaus“

Liepos 2–30 d. Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje, A. Mapu g. 18, veiks Evelinos Pauliukaitienės fotografijų paroda „Žmogui reikia žmogaus“, skirta nevyriausybinės organizacijos „A.C. Patria“ 30 veiklos metų jubiliejui paminėti. Parodoje užfiksuoti su jaunimu dirbantys organizacijos darbuotojai.

„Kasdien savo veiklose ypatingą dėmesį skiriame jaunam žmogui ir tam, kad visuomenėje jis jaustųsi patogiau, žengtų į savarankišką gyvenimą kuo užtikrinčiau. Dažnai kviečiame jaunuolius individualiam pokalbiui, tęstinai juos lydim, padedam suprasti save, aplinką, siekius, o kartais tiesiog būnam šalia. Na, o šis sumanymas yra pažvelgti į mus pačius – su jaunimu dirbančius. Kaip ir ką jaučiame, kai atsiduriame dėmesio centre patys? Kas iš tiesų mums yra darbas su jaunimu? Ką reiškia įvardinti aplinką, kurioje jaučiuosi patogiai, saugiai, kokia ji? Kokių lūkesčių turiu sau?

Darbas su jaunimu man yra kasdieninė kelionė, patyrimas, kuriame jaučiuosi daugiau gaunanti, nei duodanti“, – sako parodos autorė.

Daugiau informacijos tel. (8 37) 22 04 61. 

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2021-09-20