2015-04-29,      Naujienos

Europos dienos renginiai

2015 m. gegužės 8 d. Europos dienos renginių programa.

Senamiesčio padalinyje (A. Mapu g. 18)

  • 14 val. VšĮ „Actio Catholica Patria“ atstovės Almanės Pakrijauskaitės ir Europos Savanorių Tarnybos savanorės iš Ispanijos Anos Maria Gongadze paskaita „Jaunimo savanorystė ES“. Pristatomos jaunimo savanorystės galimybės ES.
  • 16 val. VDU italų kalbos dėstytojo Stefano M. Lanza paskaita „Artima tolima Italija“. Pristatoma italų kalba.

Šilainių padalinyje (Baltų pr. 81)

  • 12 val. koncertas „Skriski, skriski Lietuvėlėn“. Dalyvauja VDU Muzikos akademijos dainavimo katedros prof. Sabinos Martinaitytės ir doc. Audronės Eitmanavičiūtės studentai, tarptautinių konkursų laureatai Daura Buivydė, Rūta Černiūtė, Jurgis Jarašius, Ieva Goleckytė, pianistė Audronė Eitmanavičiūtė, Kauno 1-osios muzikos mokyklos auklėtiniai. Programoje skambės lietuvių kompozitorių kūriniai.
  • 14 val. VDU Politikos mokslų dėstytojo Giedriaus Česnako paskaita „Lietuvos užsienio politika šiandienos iššūkių ir galimybių fone“.
  • 16 val. susitikimas su rašytoju ir žurnalistu Andriumi Tapinu. Renginio metu bus pristatoma naujausia jo knygą „Maro diena“, taip pat su jaunimu bus kalbama apie Šaulių sąjungos veiklą ir savanorystės patirtį šioje organizacijoje, vyks diskusija apie Europos politikos ir saugumo iššūkius.

Vaikų literatūros skyriuje (V. Krėvės pr. 97A)

  • 11 val. vaikų edukacinis užsiėmimas „Pažink Europos Sąjungą“. Vyks vizualinės medžiagos apie ES pristatymas ir viktorina. Dalyvaus Kauno Dainavos pagrindinės mokyklos pradinukai su mokytoja R. Barkauskiene.

Žaliakalnio padalinyje (Savanorių pr. 56)

  • 11 val. vaikų edukacinis užsiėmimas „Pažink Europos Sąjungą“. Vyks susipažinimas su Europos šalių žemėlapiu, viktorina, žaidimai. Dalyvaus Žaliakalnio progimnazijos pradinukai.

„Aušros“ padalinyje (Aušros g. 37)

  • 12 val. vaikų kūrybinės dirbtuvės „Daugiau Europos“. Vyks kolektyvinio koliažo kūrimas ir viktorina apie Europos Sąjungą. Dalyvaus Kauno dailės gimnazijos pradinukai.

„Versmės“ padalinyje (Šiaurės pr. 41)

  • 15 val. vaikų edukacinis užsiėmimas „Pažink Europos Sąjungą“. Vyks vizualinės medžiagos apie ES pristatymas, viktorina, žaidimai mažiesiems bibliotekos lankytojams.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2022-11-27