Pasirinkite savo biblioteką
2018-12-14,      Naujienos

Diskusija „Menas pokyčiams“

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kviečia dalyvauti projekto „Menas pokyčiams“ baigiamajame renginyje, kuris vyks gruodžio 20 d. 13 val. Girstupio padalinyje, Kovo 11-osios g. 24. Apskritojo stalo diskusijoje bus kviečiama aptarti, kaip menas gali prisidėti prie teigiamų visuomenės pokyčių ir geresnės kiekvieno mūsų sveikatos, kaip meninė raiška gali padėti mažinti socialinę atskirtį, vienatvę, įprasminti kasdienybę, koks galimas kultūros įstaigų vaidmuo kuriant sveiką visuomenę.

Diskusijoje „Menas pokyčiams“ dalyvaus projekto dalyvės: gydytoja psichiatrė, poetė doc. dr. J. Sučylaitė ir dailės terapeutė A. Šūmakarienė, taip pat Moterų krizių centro pirmininkės pavaduotoja R. Muščinskė, gydytojas psichiatras doc. dr. R. Leonavičius, Lietuvos dailininkų sąjungos narys doc. E. Markūnas ir kiti.

Kartu su pašnekovais bus kviečiama apsvarstyti galimybę diegti naują paslaugos modelį bibliotekoje, papildantį socialinių paslaugų ir krizių centrų teikiamą pagalbą socialiai pažeidžiamos gyventojų grupėms. Taip pat siekiama išsiaiškinti, kaip pasitelkiant meną ir kūrybinę veiklą galima sudaryti sąlygas teigiamiems krizę patiriančių asmenų pokyčiams, kurie ne tik pagerintų jų psichinę sveikatą ir gyvenimo kokybę, bet ir skatintų socialinę komunikaciją bei vertybių kaitą visuomenėje.

Biblioteka šiandien atlieka svarbų vaidmenį ne tik kaupdama ir skleisdama žinias bei informaciją, tačiau ir skatindama bendruomeniškumą, sudarydama sąlygas įvairaus amžiaus bei socialinių grupių asmenims patirti teigiamą meno poveikį ir kurti pilnavertį gyvenimą. Siekiant teikti visuomenės poreikius atitinkančias paslaugas, Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas projektas „Menas pokyčiams“, iš dalies finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.

Ši diskusija – baigiamasis projekto „Menas pokyčiams“, finansuojamo Lietuvos kultūros tarybos, renginys.
Projekto partneriai: Lietuvos biblioterapijos asociacija, Lietuvos dailės terapijos asociacija, VšĮ Kūrybos terapijos namai, Kauno moterų krizių centras.

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2019-06-20