Pasirinkite savo biblioteką
2019-06-18,      Projektai

Dalyvavome „Erasmus“+“ projekto „Naujos kompetencijos bibliotekų pokyčiams“ mokymuose

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos direktorė Nomeda Domeikienė ir pavaduotoja Daiva Kibildienė šių metų balandžio 1–5 dienomis dalyvavo „Erasmus“+“ projekto „Naujos kompetencijos bibliotekų pokyčiams“ mokymuose

Lietuvos regionų bibliotekų asociacija su partneriais Utenos A. ir A. Miškinių biblioteka, Vilniaus miesto centrine biblioteka ir Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešąja biblioteka vykdo ES programos „Erasmus“+“ projektą „Naujos kompetencijos bibliotekų pokyčiams“ (sutartis Nr. 2018 -1- LT01 – KA104- 046693 ).

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos direktorė Nomeda Domeikienė ir direktorės pavaduotoja Daiva Kibildienė šių metų balandžio 1–5 dienomis dalyvavo mokymuose „Streso ir konfliktų valdymas darbo aplinkoje“. Mokymai vyko DOREA mokymo centre Barselonoje (Ispanija).

Tyrimų duomenys rodo, kad darbinis stresas yra labai paplitęs reiškinys. Dėl didelio darbo krūvio, riboto užduočių atlikimo laiko, įtampos darbe, darbuotojai patiria stresą. Ilgą laiką patiriamas stresas darbe gali sukelti rimtus psichinius ar fizinius sveikatos sutrikimus: depresiją, nerimą, nuovargį, nervingumą, širdies ligas, mažinti atsparumą ligoms. Dėl to kenčia darbo našumas, kūrybingumas ir konkurencingumas, gali įvykti nelaimingi atsitikimai darbe, daromos klaidos, priimami blogi, nemotyvuoti sprendimai.

Mokymuose buvo kalbama ne tik apie tai, kaip išvengti streso, bet ir apie tai, kaip išmokti su juo susidraugauti. Atrasti stipriausiai veikiančius streso šaltinius, dažniausiai stresą išduodančius požymius ir išbandyti įvairias praktikas, kurios gali padėti išbūti įtampoje, arba pasirūpinti savimi taip, kad būtų galima greičiau atgauti balansą po stresinių situacijų.

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-07-10