2022-04-19,      Naujienos

Daivos Nevardauskienės knygos „Dviračiais po Aukštąją Panemunę“ pristatymas

Kviečiame į Daivos Nevardauskienės knygos „Dviračiais po Aukštąją Panemunę“ pristatymą, kuris vyks balandžio 27 d. 17 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Panemunės padalinyje, Vaidoto g. 115.
 
Visi mėgstame keliauti. Ir visai nesvarbu, kaip – lėktuvu, automobiliu, dviračiu, ar pėsčiomis. Svarbu tai, ką sužinome, pamatome klajodami po tolimus kraštus ar savo mieste ieškodami ir rasdami dar nepažintų kampelių. Šįkart bibliotekos Panemunės padalinio vedėja D. Nevardauskienė kviečia pakeliauti po Aukštąją Panemunę arba tiesiog Panemunę – ramų, gražų, pilną įdomybių Kauno miesto mikrorajoną… dviračiais.
 
Nors Panemunės teritorija nėra didelė, iš vienos pusės apribota Nemuno, iš kitos – bevardžio šlaito ir kareivinių, joje yra ką įdomaus pamatyti. Praeityje tai – miestelis, carinės Rusijos Kauno tvirtovės dalis, tarpukariu – Lietuvos kariuomenės buveinė ir kurortas su pliažais, šilu ir sanatorijomis. Spalvinga ta Panemunės istorinė uždanga. Pervažiavę tiltu iš Šančių į Panemunę, atsidursite kitokiame Kaune. Nedideli mediniai namai išsirikiavę pagrindinėje Vaidoto gatvėje, kuri, nenuilstamai pulsuojanti didžiuliu automobilių srautu, išsišakoja į vingiuotus, medžiais pasipuošusius Baterijos ir Vaišvydavos plentus.
 
Renginys – Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės programos dalis.
 
Renginio metu vyresniems kaip 6 m. lankytojams rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius.
 
Renginys fotografuojamas.

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2022-06-30