2021-02-17,      Naujienos

Bibliotekos direktorė Nomeda Domeikienė apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda už nuopelnus Lietuvai, už jos vardo garsinimą pasaulyje Lietuvos valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo labiausiai mūsų šaliai nusipelniusius asmenis – įvairių profesijų ir skirtingų biografijų žmones: iškilius kultūros, visuomenės veikėjus, mokslininkus, ištikimus Lietuvos draugus užsienyje, taip pat tuos, kurie rizikavo gyvybe, gindami savo šalį ar gelbėdami žmones.

Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos direktorė Nomeda Domeikienė apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi. Nomeda Domeikienė – aktyvi kultūrinės veiklos, inovatyvių sprendimų, skatinančių šalies viešųjų bibliotekų pažangą, puoselėtoja. 

Atsižvelgiant į pandeminę situaciją, apdovanojimai šiemet buvo rengiami nuotoliniu būdu ir transliuojami per LRT televiziją. Pasibaigus pandemijai ir karantino ribojimams, visi apdovanotieji bus pakviesti į Lietuvos Respublikos Prezidento rūmus, kur apdovanojimai bus įteikiami gyvai. 

Lietuvos Respublikos Prezidento dekretas dėl apdovanojimo.

Daugiau informacijos lrp.lt

 

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2021-03-09