Pasirinkite savo biblioteką

Aurimos Dilienės knygos „Laiškai iš Bordo“ sutiktuvės

Liepos 31 d. 17.30 val. Suaugusiųjų vartotojų aptarnavimo skyriuje, Laisvės al. 57, vyks Aurimos Dilienės knygos „Laiškai iš Bordo“ sutiktuvės. Renginyje dalyvaus autorė, jo metu bus galima įsigyti knygą. Tel. (8 37) 22 23 57. 

Aurima Dilienė – žinoma Lietuvos psichoterapeutė, gydytoja, porų konsultantė ir septynių vaikų mama. 2015 metais moteris ryžosi įgyvendinti savo svajonę išvykti iš Lietuvos ir įsikurti Prancūzijoje. Apsvarsčiusi kitus galimus variantus, autorė pasirinko Bordo regioną, pardavė savo namą Vilniuje ir kartu su vyru, vaikais bei kate pajudėjo Prancūzijos link.

„Laiškai iš Bordo“ – itin asmeniškas ir tikrus įvykius atspindintis autorės monologas, paliečiantis pačias įvairiausias temas. Skaitytojai knygoje ras pirmųjų A. Dilienės šeimos gyvenimo metų Prancūzijoje istoriją, o šį pasakojimą papildys ir kita – vidinė – autorės kelionė. Tai knyga apie drąsą. Drąsą eiti savu keliu. Bijoti ir… vis tiek daryti. Juk drąsa – tai ne baimės nebuvimas. Drąsa – tai savo svajonės siekimas, nepaisant baimės.

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-05-28