Pageidavimai / atsiliepimai

 

2024-07-10

Labai saunu, kad organizuojamos stovykleles vaikams. Vaikas lanke Silainiu bibliotekoje, labai viskas patiko.
Aciu organizatoriams ir darbuotojams.
Grazios vasaros!

 

2024-07-10

Ačiū Šilainių bibliotekos darbuotojoms, už įdomų vaikų užimtumą, linksmas veiklas. Smagu, kad taip vaikus pritraukiat į biblioteką

 

2024-06-26

Noriu padėkoti Rasai Aleknienei (Kaunas) už praleistą savaitę kartu su vaikais. Paprasti, bet nuoširdūs užsiėmimai, veiklos, išvykos vaikus sužavėjo. Ačiū Jums

 

2024-06-25

Sveiki,
Didelė padėka už stovyklą, šiltą bendravimą, aktyvias ir įdomias veiklas, už laisvę vaikams būti vaikais! Tikiuosi sudalyvausime ir kitais metais.

 

2024-06-25

Ačiū už vasaros stovyklėlę Tirkiliškių padalinyje. Kiekvieną dieną žaidimai lauke ir geros emocijos. Mano abiem mergaitėms labai patiko, nori sugrįžti kitą vasarą.

 

2024-06-20

Noriu padėkoti už organizuojamas stovyklas bibliotekoje.Jau ne pirmi metai dukra lanko Tirkiliškių padalinyje.Kaip ir praeitais metais, taip ir šiais,mes nepraleidome ir lankome stovyklėlę.Labai ačiū darbuotojams, kurie užsiima ir organizuoja vaikams veiklas.Kiekviena diena pilna įspūdžių.
Dar kartelį ačiū ir linkime sėkmės.

 

2024-06-20

Puikūs renginiai. Šaunuoliai.

 

2024-05-31

Šiandien, gegužės 31 d., 18 val. Z. Kuzmickio padalinyje buvo renginys "Kaimynų diena".
Nuoširdus ačiū bibliotekos darbuotojoms, ypač Ingai, kurios kartu su Kauno Žaliakalnio bendruomene „Pelėdos“ ir jų vadovu Kęstučiu Ignatavičium taip puikiai pravedė šį renginį. Viskas buvo tikrai labai sklandu ir malonu, nuotaikos po renginio nerealios, ačiū labai už nuostabią šventę!

 

2024-05-10

Labai geros bibliotekininkės, daug daug knygų, yra vieta kur galima laisvai skaityti knygas! Idealiausia vieta laisvės alėjoje!

 

2024-04-22

Nuoširdžiai dėkojame Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padaliniui ir vyr. bibliotekininkei Violetai Pankovienei už bendradarbiavimą organizuojant ir pravedant edukacijas bei suteiktą galimybę surengti Kauno Valdorfo darželio „Šaltinėlis“ ugdytinių meninių darbelių parodą „Mūsų kiemo Velykos“. Kiekvienas apsilankymas Jūsų bibliotekoje pažadina vaikų smalsumą ir domėjimąsi knyga. Su pagarba, Valdorfo darželio „Šaltinėlis“ bendruomenė.

 

2024-04-19

Nuoširdžiai dėkoju Girstupio padalinio dėstytojai, bibliotekininkei Rasai mokiusiai mus kompiuterinio raštingumo .Mes ,solidaus amžiaus,moteriškės tikrai daug sužinojome ir daug įsiminėme kantriai ir nuoširdžiai aiškinusiai Rasai.Grįžusi namo net savo anūkui parodžiau,kur ieškoti Google mokslinčiaus.Ar tai ne pasiekimas?
Ačiū...

 

2024-04-19

Esu senjorė. Aš labai dėkinga už puikiai organizuotą kompiuterių mokymų programą senjorams, kurią mums pateikė Rasa Antanavičiūtė. Labai vertingos ir individualios konsultacijos- tiek senjorams, tiek vaikams. Tikrai verta net pakartotinai išklausyti mokymų programą, nes išmokstama užblokuoti reklamas, išvalyti ir kompiuterį, ir telefoną, kas labai lėtina greitį, teisingai panaudoti slapukus, bendrauti su dirbtiniu intelektu. Svarbiausia, kad viskas nemokama.

 

2024-03-20

Kuzmickio padalinyje dirba nuostabios moterys.Dėkui už puikias emocijas,kaskart ten apsilankius.

 

2023-09-12

Sveiki. Esu be galo sužavėta šiandien (09.12, 10val.) "BERŽELIO" padaliny vykusiu renginiu 0-2 metų mažyliams "Tiems, kurie dar ne darželyje". Niekad nemaniau, kad tokie mažyliai gali drąsiai lankytis bibliotekoje, ten gali rinktis ir mamos, yra daug žaislų, platus pasirinkimas knygelių, vystymo stalai. O darbuotojai labai geranoriški. Be galo patiko darbuotojos Viktorijos darbas su vaikais renginio metu. Tikrai ateisiu ir kitą kartą, nes mamoms labai trūksta nemokamų renginių su mažyliais, labai smagu atitrūkti nuo rutinos, pamiršti rūpesčius. Taip ir toliau darbuokitės bei nepamirškite ir mažylių bibliotekose. O kol kas sakau didelį AČIŪ jums už nuostabią valandą bibliotekoje šiandien.

 

2023-09-11

Labai džiaugiuosi bibliotekos paslaugomis. Padaliniai išdėstyti patogiose miesto vietose, visada bent kažkuriame iš jų randu ieškomą knygą, vyksta įdomūs renginiai, dažnai galima džiaugtis ir naujomis knygomis! Taip pat, naudojuosi ir bibliotekų erdve darbui arba knygų skaitymui, labai smagu, kad tokia galimybė yra. Norisi didelį AČIŪ pasakyti darbuotojoms, kurios labai kantrios, malonios, visada pasiruošusios padėti. Jaučiuosi labai dėkinga, kad mieste turime Vinco Kudirkos biblioteką!

 

2023-07-27

Labai norime padėkoti už puikiai suorganizuotą vaikų stovyklą Dainavos padalinyje 07.17-07.21d. Vaikas lanko jau antri metai, ir visada stovyklą įvertiną 10 balų. Dėkui stovyklos vadovėms už puikių vaikų užimtumą, naujus potyrius ir geras vaikų emocijas. Ačiū tėvelių vardu nuo stovyklautojo Simono Dimšos 🙂

 

2023-07-26

Sūnus labai džiaugiasi, galėjęs lankyti dienos stovyklą Dainavos padalinyje. Nuostabios darbuotojos, įdomios veiklos, kasdien grįždavo pilnas įspūdžių. Nuoširdus ačiū!

 

2023-07-14

Nuostabi stovykla!
Dėkojame visai Dainavos padalinio komandai už puikiai organizuotą vaikų stovyklą!
Dėkojame už suteiktas vaikams naujas patirtis ir žinias, sklandų organizavimą, įdomius pašnekovus ir lektorius, gerą nuotaiką už veiklas, kurios paliko geriausius prisiminimus ir norą grįžti pas jus!

 

2023-07-12

Dienos stovykla 2023m. liepos mėn. buvo puiki. Lankė du mano vaikai, abu buvo patenkinti mandagiu bei pagarbiu bendravimu, gražia aplinka ir puikiai organizuotomis veiklomis. Vaikai grįždavo namo puikios nuotaikos ir laukdavo kitos dienos .
Ačiū jums labai!

 

2023-07-11

Dukra lankė Dainavos bibliotekos stovyklą . Liko labai daug įspūdžių , puikiai praleista stovyklos savaitė Nuoširdus ačiū stovyklos vadovei.

 

2023-07-10

Ačiū už nuostabų laiką dienos stovykloje Davainavos bibliotekos padalinyje.( Savanorių pr.) Dukrai labai patiko, svajoja pakartoti. Ačiū bibliotekos darbuotojoms, už dėmesingumą, nuoširdų bendravimą, vaikų užimtumą surandant laiko kiekvienam individualiai.

 

2023-07-04

Šią vasarą dukra lankė stovyklą Dainavos padalinyje ir noriu pasidžiaugti, kad tiek ji, tiek mes likome labai patenkinti. Dukra vis džiaugdavosi, kad gera ir maloni mokytoja 🙂 Taip pat laikas praleistas stovykloje labai turiningas ir prasmingas. Ačiū!

 

2023-07-04

Dukra lankė stovyklą Dainavos padalinyje, tai tik puikiausi atsiliepimai. Kasdien grįždavo labai laiminga, vis ką nors naujo sužinojus, išbandžius! Ir vadovę vis girdavo, kad labai gera!

 

2022-11-18

Nuoširdžiai dėkojame Eigulių bibliotekos darbuotojoms už edukaciją Šiaurės šalių literatūros skaitymus vaikams ,,Žemynos\“ l/d PU ,,Austėjos\“ gr. bendruomenė

 
2022-08-05

Didelis AČIŪ Šilainių bibliotekos padalinio darbuotojoms ir savanoriams už gerai suorganizuotą vaikų stovyklą!

 

2022-08-05

Dėkoju V. Kudirkos bibliotekos ŠILAINIŲ padalinio darbuotojoms už puikiai suorganizuotą vaikų stovyklą. Vaikai liko sužavėti įvairiomis ugdomosiomis veiklomis, žaidimais, viktorinomis, o paskutinę dieną viską vainikavo smagi eskursija. Nekantriai laukiame kitų metų, kad vėl susitiktumėm stovykloje. Ačiū visai bibliotekos bendruomenei už Jūsų meilę ir rodomą dėmesį mūsų vaikams!

 

2022-07-11

Labas vakaras,noriu padėkoti už šaunią stovyklą! Kiekvieną dieną vaikai grįždavo su įspūdžiais, gera nuotaika bei noru kita dieną vėl eitii stovyklą. Ačiū jūsų šauniam kolektyvui

 

2022-06-21

Nuoširdžiai dėkojame V. Kudirkos bibliotekos Tirkiliškių padalinio darbuotojoms už puikiai suorganizuotą vaikų stovyklėlę. Vaikai liko sužavėti įvairiomis ugdomosiomis veiklomis, žaidimais, viktorinomis, aktyviu buvimu gamtoje, o stovyklėlės baigimo dieną gauti prizai tapo patys mėgiamiausi. Vaikai su nekantrumu laukia pakartojimo. Ačiū mielai bibliotekos bendruomenei už Jūsų meilę vaikams!

 

2022-05-26

Žaviuosi puikia "Kalniečių"padalinio darbuotojų veikla. Jie aktyvūs, išradingi, puikiai žino kiekvieno skaitytojo poreikius, neriasi iš kailio, stengdamiesi jiems padėti. Labai ačiū.

 
2022-05-09

Noriu labai padėkoti Dainavos padalinio vyr. bibliotekininkei Jurgitai Šimkaitienei ir jos kolegei už šiltą, dėmesingą, bendravimą ir pagalbą ruošiant ir atidarant mano bei mano kolegės tapybos darbų parodą ,,Taikos vaisiai". Jauki aplinka, nuoširdus bendravimas sukuria šios bibliotekos erdvėje jaukią atmosferą. Didelis AČIŪ

 

2022-03-20

Pamatėm ne tik pavasarėjančią gamtą , bet ir savo rankomis prie jos prisilietėme kurdami Velykinius vainikus floristikos užsiėmime "Atbundančiai žemei" . Ačiū mokytojai Jolantai, jos studentėms, bibliotekos darbuotojoms už tokį gražų renginį ir rūpestingą priėmimą. Sėkmės Jums! Dalia

 

2021-12-20

Nuoširdžiai dėkoju Dainavos bibliotekos vedėjai Ritai Matulevičienei bei jos darbuotojoms už šiltą, nuoširdų bei profesionalų bendravimą ir bendradarbiavimą su Kauno L/D ,,Tukas'' ugdytiniais. Nepaprastai džiaugiamės galėdami dalyvauti Jūsų organizuojamose edukacijose, renginiuose ir akcijose.

 

2021-11-16

Dėkoju Dainavos bibliotekos kolektyvui už malonų aptarnavimą, o ypač ilgametei bibliotekos vedėjai, kuri nuoširdžiai rūpinasi biblioteka ir skaitytojais. Nepaprastai džiaugiuosi, kad bibliotekoje galiu ne tik pasiskolinti ir grąžinti knygas, bet kartu jaustis lyg namuose, kuriuose esu laukiama. Smagu, kad biblioteka nuolat laukia ištikimų skaitytojų.

 

2021-11-10

Nuoširdžiai dėkojame Eigulių bibliotekos vedėjai ir kitoms darbuotojoms už edukaciją, nuoširdumą, išradingumą, profesionalumą ,šiltą ir jaukų priėmimą. ,,Žemynos\" l/d PU ,,Austėjos\" gr. bendruomenė

 

2021-09-04

Vaikui labai patiko vasaros stovykla. Puikiai suorganizuota veikla. Pranoko visus lūkesčius. Lauksime kitos stovyklos!

 

2021-08-22

Dėkoju organizatoriams už stovyklą,kurioje vaikai išbandė įvairias veiklas, žaidė žaidimus,bendravo. Kiekvieną dieną vaikai laukė stovyklos,grįždavo pažaidę,pavargę, patenkinti.,susiradę nqujų draugų.Ačiū!

 

2021-08-20

Mes esame dėkingi šios stovyklos darbuotojoms už nuostabias vaikų akimirkas bei puikius darbelius. Vaikai daug pasakojo apie gerus įspūdžius patirtus visos stovyklos metus. Tad tikisi jie ir kitais metais vėl susitikti!

 

2021-08-19

Puiki stovykla: produktyviai planuojamas vaikų užimtumas, įdomios veiklos, puikus organizavimas ir orientacija į grupės vaikus. Nuoširdžiausias AČIŪ organizatoriams. Tikrai rekomenduoju.

 

2021-06-09

Vaikų knygos yra mūsų pirmasis kontaktas su literatūra - bekraščiu pasauliu, besitęsiančiu visą gyvenimą. Todėl gyvybiškai svarbu, kad pirmasis kontaktas padėtų pamilti knygą, atskleistų gerąsias jos puses... Nuoširdžiai dėkojame Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinio vedėjai Violetai Pankovienei už birželio mėn. Valdorfo darželio „Šaltinėlis“ vaikams pravestus įdomius edukacinius užsiėmimus - supažindinimą su biblioteka, jos taisyklėmis ir naujų knygelių vaikams pristatymą. Nuoširdžiai tikimės, kad mūsų darželio ir bibliotekos ilgametis bendradarbiavimas ir draugystė paliks šviesų įspūdį vaikų širdelėse, įžiebs meilę ir pagarbą knygai. Su dėkingumu Valdorfo darželio "Šaltinėlis" vaikai ir pedagogės

 

2021-06-01

Parko bibliotekos vedėjai Ritai Noreikienei , darbuotojoms Nijolei, Deimantei ir kitoms nuoširdus AČIŪ už jų profesionalumą, nuoširdumą ir malonų aptarnavimą. Gražios Jums vasaros.

 

2021-04-28

Nuo 2019 metų Kaišiadorių kultūros centro taikomosios dailės būrelio narių darbų parodos eksponuojamos Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Parko padalinyje. Nuoširdžiai dėkojame Parko padalinio vedėjai Ritai Noreikienei už glaudų bendradarbiavimą įgyvendinant asmenų su negalia socialinės atskirties mažinimo per kūrybinę veiklą srityje pristatant KKC taikomosios dailės būrelio narių darbų parodas ir projektus. Kaišiadorių kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai

 

2021-04-23

Laba diena. Labai džiaugiuosi, kad Romainiuose turime biblioteką, kuri praturtina mūsų gyvenimą. Dėkoju kompetentingai, organizuotai, suprantančiai įvairaus amžiaus žmogų bibliotekininkei Jūratei Balsienei, už pasiūlytas, užsakytas, rezervuotas knygas,už pakvietimą dalyvauti skaitmeninio raštingumo mokymuose. Knygos ir gebėjimas naudotis informacinėmis technologijomis labai padeda ypač šiuo visiems sunkiu pandemijos laikotarpiu. AČIŪ JUMS VISIEMS. Pagarbiai, skaitytoja Angelė Šidagienė.

 

2021-04-23

Laba diena Gerb.vedėjai Daivai Nevardauskienei ir kolektyvui noriu padėkoti už visada malonų aptarnavimą, kūrybingumą.Linkiu sėkmės ir gražaus pavasario. Perskaičiau ,kad yra antroji knyga apie Panemunę.Ar būtų galimybė ją įsigyti. Turiu jūsų pirmą knygą. Krašto istorija man brangi.Labai gerbiu jūsų kruopštų darbą siekiant išsaugoti kuo daugiau istorijos. Pagarbiai Regina.

 

2021-04-17

Gyvenimas yra nuotykis. Taip nutiko ir man Frankofonijos mėnesiui besibaigiant, vieną dieną paskambinus Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Parko padalinio vyresn. bibliotekininkei Deimantei Drochnerei. Žinoma, taip pasielgti gali tik veiklus, organizuotas žmogus. Pokalbis iš karto užsimezgė, kai Deimantė panoro pristatyti iš Bretanės regiono per savanorių organizaciją "Patria" atvykusią savanorę, prancūzę Enora Hillaireau, kuri norėtų sudalyvauti prancūzų k. pamokoje. Enora baigusi žurnalistikos studijas Kanuose (Provansas). Kaip gali praleisti galimybę mokiniams betarpiškai pabendrauti prancūzų kalba, paklausti, sužinoti... Pamokos vyko nuotoliniu būdu 2-ose gimnazijos klasėse dvi dienas. Sužinoję apie susitikimą mokiniai motyvuotai ruošėsi pamokos temai: „Patrimoine de la Lituanie“ (Lietuvos paveldas). Svečias stebėjo mokinių pristatymus apie Lietuvos miestus, regionus, jų kultūrą, turizmui ir poilsiui skirtas erdves. Nuoširdžiai noriu padėkoti Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Parko padalinio vyresn. bibliotekininkei Deimantei Drochnerei už netikėtai malonų, kūrybingą, naudingą vaikams ir mums kartu dalyvavusiems organizuotą susitikimą. Kauno „Saulės“ gimnazijos prancūzų k. mokytoja-metodininkė Vida Čepulkauskienė. 2021 04 15

 

2021-03-31

Ačiū Laimutei Kurienei ir bibliotekos darbuotojams už surengta fotografiju paroda apie Fukušima.

 

2021-03-26

Dėkoju bibliotekininkei Giedrei už nuotolinį edukacinį užsiėmimą, pamoką- viktoriną „KALBOS TURTAI IR BURTAI", vykusią kovo 25 d., 12 val., ZOOM platformoje. Viktorinoje dalyvavo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos 5a klasės 23 mokiniai. Dėkojame už puikią pamoką! Viktorinoje parodyta medžiaga praplečia mokinių akiratį, palengvina mokymo procesą, motyvuoja šiuolaikinius mokinius mokytis ypač dabartiniu nelengvu metu. Su pagarba ir padėka- mokytoja Daiva

 

2020-11-13

Noriu padėkoti Parko bibliotekos darbuotojoms už nuoširdumą, šypsenas ir malonų aptarnavimą.

 

2020-11-05

Sveiki , noriu padekot nuosirdziai ir profesionalai dirbanciam ' dainavos ' bibliotekos dirbanciu moteru kolektyvui dekui IRENA

 
2020-09-24

Sveikiname "Šilainių" padalinį su įkurtuvėmis 🙂 Smagu, kad pradedate edukacinę veiklą. Lauksime kada moksleiviai galės ateiti į bibliotekos renginius. Sėkmės Jono Pauliaus II gimnazijos biblioteka

 

2020-08-09

Noriu padėkoti PARKO padalinyje kompiuterinio raštingumo mokymus vedančiai RASAI už pasitikėjimą, nuoširdumą, begalinį atsidavimą, sugebėjimą prie kiekvieno prieiti ir norą išaiškinti, bei geležinę kantrybę... Kad daugiau tokių dėstytojų būtų...!!! Į Jūsų vedamus kursus visada norisi ateiti...tad labai lauksiu kada vyks kiti mokymai ! AČIŪ RASA Jurga

 

2020-08-03

Dėkoju Girstupio padalinio darbuotojoms už malonų aptarnavimą, gerą nuotaiką ir linkiu visokeriopos sėkmės, kantrybės, sveikatos... Pagarbiai, Vilma L.

 

2020-07-21

Mano dukra lankė stovyklą Šaltinio bibliotekoje. Labai viskas patiko, kitais metais būtinai sugrįšime! Didelis ačiū darbuotojoms!

 

2020-07-18

Ačiū Šaltinio skyriaus bibliotekos darbuotojoms už puikiai vaikų praleistą laiką dienos stovykloje. Abi mano merginos grįždavo su šypsenom ir pilnos įspūdžių! Ir toliau nepraraskite iniciatyvos, dar kartą ačiū!

 

2020-07-13

Musu mergaite Urte lanke vasaros uzsiemimus Saltinio bibliotekoje. Atsiliepimai patys silciausi ir geriausi. Visa laika vaikai turejo smagiu veiklu buvo uzimti ir gryzdavo glaimingesni

 

2020-06-22

Praėjusią savaitę sūnus lankė užsiėmimus Šaltinio bibliotekoje. Noriu padėkoti kolektyvui už šauniai praleistą laiką ir skaitymo skatinimą bei motyvavimą! Sūnus kiekvieną dieną į užsiėmimą eidavo kupinas entuziazmo 🙂 ir mano nuostabai per tas kelias dienas perskaitė pats be jokios pagalbos 3 knygutes! Linkėjimai Šaltinio bibliotekos darbuotojoms! Gražios likusios vasaros!

 
2020-02-03

Noriu padėkoti Parko darbuotojoms už jų nuoširdų darbą. Darbuotojos klientus pasitinka su šypsenom , pasiruošusios padėti kiekvienam susirasti norimą leidinį . Nuoširdus AČIŪ Jums!

 

2019-12-01

Labai dėkojame "Šaltinio" padalinio darbuotojoms už šiltą mano mokinių priėmimą į biblioteką. Lapkričio mėnesį teko pas jas svečiuotis. Bibliotekos darbuotojos mokinius supažindino su Bibliotekininko profesija, pamokino kaip pasigaminti skirtukus. Vaikai grįžo į mokyklą labai patenkinti,kad sužinojo kokia tvarka dėliojamos knygos, jiems labai patiko bibliotekoje esantis žaidimo kampelis. Ačiū darbuotojoms už nuoširdų priėmimą bei neišdildomus įspūdžius...

 
2019-09-25

Nuoširdžiausias Ačiū nuo manęs ir dukrytės Gabrielės už prasmingai ir puikiai praleistą laiką vasaros stovyklėje nuo birželio 25 iki 28 d. Super laikas, super mokytojos. Tariam didelį Ačiū!!! Daugiau tokių iniciatyvų

 

2019-08-02

Likau labai maloniai nustebinta Tirkiliškių bibliotekos kolektyvo darbu. Šiluma, jaukumas, nuotaika ir geros emocijos vaikų dienos stovykloje tiesiog sužavėjo. Ir pati bibliotekos atmosfera ir darbuotojų rūpestis pritraukė mažojo skaitytojo dėmesį ir knyga tapo geriausiu mūsų draugu. Ačiū Jums!

 
2019-07-26

Noriu ypatingai padekoti Tirkiliskiu bilbliotekos darbuotojoms uz rupesti, atsidavima ir nuosirdu bendravima su vaikais. Likome suzaveti jusu darbu. Dar karteli didelis didelis ACIU ir linkime geros likusios vasaros!!!

 

2019-07-25

Ačiū Parko padalinio darbuotojoms už kantrybę, rūpestį, išradingumą ir draugiškumą organizuojant vaikų vasaros stovyklėles! Sūnus lankė jau ne pirmus metus, įvertino puikiai. Ypatingai patiko išvykos į kitus padalinius. Ačiū Jums, gražios likusios vasaros ir jau laukiame kitų metų! 🙂

 

2019-07-23

Nuoširdžiai dėkoju Bibliotekos Dainavos padalinio darbuotojoms už vaikams organizuotus užsiėmimus šią vasarą. Dukra lankė užsiėmimus penkias dienas ir kaskart grįždavo su naujais įspūdžiais. Tokie užsiėmimai - puiki proga vaikams pakeisti namų aplinką, praplėsti akiratį, pabendrauti su profesionaliais užsiėmimus vedančiais specialistais ir bendraamžiais, pasirinkti bibliotekoje knygų skaitymui. Labai tinkama užsiėmimų trukmė (4 val.). Dainavos padalinio specialistės - puikios savos srities profesionalės, taip pat šauniai gebančios organizuoti tikslines veiklas ir įtraukti į konkrečias veiklas ne tik suaugusius, bet ir vaikus. Profesionalios, šiltos, draugiškos darbuotojos, kurių indėlį lavinant bendruomenę nuoširdžiai vertinu; dėkui Padaliniui.

 

2019-07-22

Dainavos padalinyje vykusioje vaikų stovykloje lankėsi mano dukra šią vasarą. Labai patiko, žaidimai, pramogos parke, o labiausiai apsilankymas S. Nėries muziejuje. Taip pat labai gyrė bibliotekininkes, sakė labai draugiškos. Ačiū labai visiems kas prisidėjote prie mūsų vaikų vasaros.

 
2019-07-22

Labai ačiū Dainavos skyriaus darbuotojoms už dienos stovyklos organizavimą vasaros metu. Sūnui taip patiko, kad prašė užrašyti ir į kitas pamainas! Darbuotojos kantrios, malonios, draugiškos; užsiėmimai įtraukiantys, smagūs, skatinantys vaikų kūrybiškumą, bendravimą bei plečiantys akiratį. Pastebėjau ir padidėjusį sūnaus susidomėjimą skaitymu, knygomis - pats savarankiškai nueina ir išsirenka knygeles, patariamas bibliotekininkių. Žodžiu, tapo ištikimu bibliotekos lankytoju ir perskaitytų knygų sąrašas tik ilgėja (net ir vasaros metu)! 🙂 Taip pat noriu pažymėti, jog tokios stovyklėlės - tai didžiulė pagalba tėvams, kai vaikams suteikiamas užimtumas vasaros metu. Tikimės, kad stovykla bus ir kitą vasarą ir jau dabar jos laukiame! 🙂

 

2019-07-21

Rašau sūnų Dovydo bei Jokūbo vardu, kurie lankė visos dienos vasaros stovyklą „pažink skirtingų profesijų atstovus“ Šaltinio bibliotekoje. Visas penkias stovyklos dienas vaikai grįždavo namo pilni įspūdžių, pasigaminę įvairių darbelių, susipažinę su įvairių profesijų atstovais, kasdien lankė muziejus, dalyvavo dedukcijose. Labai noriu padėkoti bibliotekininkėms Vidai bei Virginijai ir stovyklos vadovei Evelinai, kurios rūpinosi vaikų užimtumu, saugumu ir apsupo juos begaliniu rūpesčiu. Tad nuoširdus joms visom ačiū. Puikių turite darbuotojų.

 

2019-07-19

Laba diena, norime padėkoti Kauno m. Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Parko padalinio specialistams už turiningą laiką, kurį mūsų dvi dukrytės praleido stovykloje "Aš myliu vasarą bibliotekoje!". Buvo nuostabu kiekvieną dieną girdėti laimingų vaikų pasakojimus ką jie nuveikė, ką naujo sužinojo bei kaip nekantriai laukia kitos stovyklos dienos. Buvo daug užsiėmimų - dailės, šokių, edukacinių išvykų, ir kt. Ačiū šios bibliotekos darbuotojams už atsidavimą ir rūpestingumą. Labai tikimės, kad turėsime galimybę sudalyvauti šioje stovykloje dar ne vieną kartą.

 

2019-07-10

Kaip ilgametis Parko (Vitebsko) bibliotekos lankytojas noreciau padekoti visom dirbanciu moteru kolektyvui uz malonu aptarnavima. Ypac maloni ilgamete bibliotekos vedeja. Dziaugiuosi kad atsinaujino kompiuterine technika ir dabar galima lankytis bibliotekoj kasdien, ieskant reikalinga informacija ir galimybe jei reikia atsispausdinti. Aciu jums.

 

2019-07-10

Labai džiaugiuosi galimybe apsilankyti bibliotekoje ir išsirinkti knygų sau ir savo mažam sūneliui. Kalniečių padalinyje dirba labai malonios moterys, visada gera apsilankyti. Džiugina didelis įvairiausių knygų pasirinkimas, tiek tokių, kurių jau neberasi įsigyti knygyne, tiek ir pačių naujausių.

 

2019-07-08

Labai noriu pasidžiaugti Palemono padalinio bibliotekos darbuotojomis. Biblioteka Palemone tapo tiesiog kultūros centru: nuo mažo iki senjoro, kiekvienas čia laukiamas ir randa veiklos. Ilgais žiemos vakarais čia buriasi Palemono bendruomenės žmonės, susitikimai, paskaitos, edukacijos moksleiviams, be to visi bibliotekos lankytojai maloniai aptarnaujami ir sulaukia dėmesio iš darbuotojų: ar knygos reik paieškot, ar kompiuteris „neklauso“, viskas su šypsena ir viskas laiku. Bibliotekos darbuotojai savo darbu geranoriškai prisideda prie saugios aplinkos kūrimo Palemone: prevencinės informacijos platinimu, organizuoja susitikimus skirtus eismo saugumui, patyčių prevencijai, kryžiažodžių konkursus žinioms patikrinti bei noriai dalija patarimus kaip saugiai naudotis internetu. Vasarą kai bibliotekoje netyla stovyklautojų juokas, bibliotekos darbuotojai kartu su bendruomenės pareigūnais moko vaikus kaip saugiai elgtis vasaros atostogų metu: kaip ir kur saugiai važiuoti dviračiu, paspirtuku, riedlente, riedučiais, kaip elgtis, kad kelionės automobiliu bei kitomis transporto priemonėmis būtų saugios , koks elgesys prie vandens telkinių yra saugus ir ką daryti ištikus nelaimei, viskas aptariama diskusijų, susitikimų bei vaizdinės medžiagos peržiūros metu. Visi vaikų įspūdžiai ir padėka bibliotekos darbuotojoms už rūpestį – piešiniuose, kur spalvotom gėlėm šypsosi laiminga vaikystė. Ačiū Jums, kad esate!

 

2019-06-09

Dėkojame Šilainių padalinio vedėjai Ilonai ir bibliotekininkei Gražinai už kūrybišką ir originalų edukacinį užsiėmimą, skirtą pažinčiai su bibliotekininko-bibliografo profesija. Užsiėmimo veiklose dalyvavo Milikonių progimnazijos aštuntokai. Padalinio vedėja patraukliai ir įdomiai pristatė darbą bibliotekoje, pasakojo apie gebėjimus, kuriais turi pasižymėti šį darbą pasirinkę žmonės. Bibliotekininkė Gražina sudomino aštuntokus pristatydama įspūdingiausias pasaulio bibliotekas. Praktinė užsiėmimo dalis mokinius sužavėjo ir "išjudino" - jie vaidino įvairių profesijų atstovus. Sudominti paauglius - sudėtinga, tačiau Ilonai ir Gražinai tai puikiai pavyko. Malonu bendrauti su kompetentingais, visada besišypsančiais, šio padalinio darbuotojais.

 

2019-06-05

Baigiantis mokslo metams savo ir gimnazijos mokytojų vardu noriu padėkoti V. Kudirkos bibliotekos Šilainių filialo kolektyvui už turiningą bendradarbiavimą: mokiniai dalyvavo knygų pristatymuose, protmūšiuose, rengė bibliotekos patalpose savo darbų parodas ir kt. Išgirdau iš mokytojų daug šiltų atsiliepimų apie filialo darbą, sklandų bendrų veiklų organizavimą, įdomius bibliotekos renginius. Aš pati lydėjau kelias 5 klases į protmūšį apie vaikų literatūrą. Labai džiaugiausi tuo, kaip vaikai buvo sudominti ir grįžę į gimnaziją puolė imti iš bibliotekos ir skaityti knygas, apie kurias išgirdo būtent tame renginyje. Labai džiaugiamės, kad turime Jus - tikrai stiprius partnerius skaitymo skatinimo veikloje. Jono Pauliaus II gimnazijos bibliotekos-informacinio centro vedėja L. Povilaitienė

 
2019-03-30

Sveiki, pirmiausia noriu padėkoti, jog esate. Bibliotekos pasaulį atradau penktoje klasėje ir liko mano širdyje kaip šviesiausia, sielą atgaivinanti vieta. Padėkoti už nuostabias parodas ir paskaitas. Viena iš paskaitų padėjo man atrasti save, nes gavau atsakymus savo besiblaškančiai sielai. O ypač didelis dėkui Šaltinio padaliniui. Darbuotojos kaip reta širdingos, paslaugios, kompetetingos. Vilijampolė skurdus rajonas, daugeliui vaikučių, senjorų bei pagalbos stokojančių žmonių traukos vieta. Nekantriai laukiu savo laisvadienio kurį eisiu į biblioteką, nes man tai lyg šventė pabendrauti su nuostabiais žmonėmis, pasidžiaugti nauja knyga. Man ir daugeliui kitų mūsų rajone – Šaltinio padalinys šviesulys, atokvėpio sala gyvenimo išlikimo džiunglėse. Ačiū Jums

 

2019-02-20

Jau daug metų lankausi Parko padalinio bibliotekoje. Nuolat jaučiu draugišką kolektyvo dėmesį visų amžių ir poreikių skaitytojams bei lankytojams. Dažnai vyksta įvairūs edukaciniai užsiėmimai, organizuojamos parodos, meno kolektyvų pasirodymai, susitikimai su įdomiais žmonėmis. Vasario 18 d. Parko padalinyje vyko šiltas ir gražus Ritos Kybartienės fotografijų parodos „Gamtos gija“ atidarymas. Susirinko tikrai gausus žmonių būrys – vos tilpome jaukioje salėje. Bibliotekos vedėja Rita Noreikienė pakvietė pasidžiaugti spalvinga ir įdomia paroda, muzikiniais pasirodymais. Dėkoju parodos autorei ir bibliotekos kolektyvui už gražų renginį. Laima

 

2019-02-20

Esu labai dėkinga Kauno Vinco Kudirkos vardo bibliotekos Dainavos padalinio darbuotojoms už puikų skaitytojų aptarnavimą, ir ypač bibliotekininkei Jurgai, kuri kantriai mokė mane darbo su kompiuteriu subtilybių. Esu pensininkė, galiu naudotis tik bibliotekos kompiuteriu, todėl internetu gaunamos žinios labai mane praturtina, padeda mano dvasiniam augimui. Ačiū bibliotekai už tokią galimybę. Ona

 

2018-09-03

Laba diena. Truputį pavėluotai, bet labai nuoširdžiai noriu padėkoti Eigulių skyriaus darbuotojoms už dukros puikiai praleistą laiką rugpjūčio savaitę Vasaros stovyklėlėje. Dukra liko sužavėta, negana to, tapo ir bibliotekos knygų skaitytoja. Ačiū Jogailės Matės ir jos tėvelių vardu 🙂

 

2017-07-25

Padėka „Žurnalistikos akademijos“ koordinatorei Gintarei Visockytei. Aš labai dėkinga esu už visus užsiėmimus ir labai džiaugiuos, kad penktadienius leisdavau bibliotekoj. Mačiau, kad į mūsų grupę įkėlėte nuorodą apie žurnalistikos stovyklą Latvijoje, galvojau gal reiktų pabandyti, bet maniau nerasiu laiko per darbus, vis dėlto paskutinę naktį viską parašiau, išsiunčiau ir jau nieko nesitikėjau, bet ką tik gavau laišką, kad patekau. Labai ačiū Jums, kad informavote apie šią stovyklą! Taip pat labai ačiū Jums už žurnalistikos užsiėmimus, lankydama juos įgijau patirties, kuria galėjau pasigirti rašydama motyvacinį laišką. Gabija Stanionytė

 
2017-07-24

Laba diena, vasaros pradžioje radau elektroninėje žiniasklaidoje, kad mikrorajonų bibliotekose vyks vaikams nemokamos dieninės stovyklos. Kadangi dirbantiems tėveliams rūpi vaikų laisvas laikas, pagalvojome, kad svarbu vaikas bus užimtas. Bet kada veiklai pasibaigus ateidavome pasiimti dukros, tiesiog neidavo iškrapštyti… sakydavo: mama, tu čia pabūk, aš dar nebaigiau. Be galo džiaugiausi girdėdama tokį jos pasiūlymą. Sutikdavau laukti, nes mačiau kaip jai čia gera. O geri dalykai vyksta gerų žmonių dėka. Labai dėkoju Šilainių padalinio bibliotekos vedėjai Ilonai už organizuotas mikrorajono vaikams dienos stovyklas. Taip pat siunčiu didelį ačiū vyr. bibliotekininkei Gražinai, kitiems darbuotojams, savanoriams už įdomius, žaismingus, turiningus užsiėmimus ir gerą laiką stovyklos metu. Mama Jolita

 
2017-07-23

Šauniai praleido dukra Ieva Kauno miesto bibliotekos suorganizuotoje vasaros stovyklėlėje (Neries padalinys) laiką. Nežiūrint į tai, kad bibliotekos patalpos mažos, personalo moterys stengėsi vaikus užimti, sudominti, rasti bendrą kalbą prie arbatos puodelio. Dukra su džiaugsmu kiekvieną dieną ėjo į biblioteką ir gailėjosi, kad taip trumpai truko ta vasaros stovyklėlė. Ačiū Kauno miesto savivaldybės administracijai ir bibliotekos personalo darbuotojoms. Tikėsimės, kad pratęsite šią puikią idėją. Loreta Kondratavičienė

 
2017-06-23

Noriu pasidžiaugti ir LABAI padėkoti už atnaujintas Vaikų literatūros skyriaus patalpas Krėvės prospekte (kaskart ten besilankydama tuo pasidžiaugiu, nes laikinai uždarius biblioteką buvo tikrai keblu pasiimti knygas iš toliau esančių skyrių). Anksčiau buvo gaila žiūrėti į nusilupusias sienas, kiaurus langus, lašančias lubas... Gaila buvo vaikų ir knygas gelbstinčių darbuotojų. Tačiau po remonto biblioteka tapo maža, jaukia, modernia knygų šventove, kurioje gausiai ir noriai renkasi jauniausi skaitytojai (o koks tai stebuklas technologijų epidemijos laikais!). Ir vaikai ateina ne tik skaityti ar išsirinkti knygas – jie ateina ten susirasti bendraminčių. Mano vaikas „užaugo“ šioje bibliotekoje ir kiekvienas pažadas nuvesti jį į biblioteką išsirinkti knygą būdavo tolygus euforijai gavus ledų porciją. Kaip močiutės kartą savaitėje į bažnyčią, taip mes su vaiku einam į biblioteką ir todėl mano vaikas pamilo knygas dar nepradėjęs lankyti mokyklos. Už tai labai noriu padėkoti bibliotekos darbuotojoms, kurios taip nuoširdžiai dirba ne tik bibliotekininkių, bet ir auklių, mokytojų, renginių vedėjų ir dar begalę kitų darbų. Tai jau net ne darbas, o pašaukimas! Šiuo metu lankome vasaros dienos stovyklą bibliotekoje ir skirtingai nei einant į mokyklą, į stovyklą ryte vaiko nereikia net žadinti, o vakare raginti eiti miegoti (nes bijo pramiegosiąs stovyklą). Nuostabus turiningas laikas! Vienintelis ir esminis minusas bibliotekoje – prasta vėdinimo sistema. Net atvėrus langus patalpose darosi karšta ir tvanku net vėsesnę dieną. Bet tikimės, kad ir ši problema bus išspręsta. P.S. Skaitymas užkrečiamas – neseniai juo užkrėtėm kelis draugus :). Eglė

 
2017-06-21

Laba diena, norėjau padėkoti „Šaltinio“ padalinio darbuotojoms Virginijai ir Vidai už nuostabią vasaros stovyklėlę vaikams. Užsiėmimus lankė 2 mano vaikai ir kasdien su nekantrumu laukdavo, kada reikės vėl eiti. Vaikams labai patiko, liko labai patenkinti, domino visos siūlomos veiklos, namo grįždavo pilni įspūdžių, geros, pakilios nuotaikos. Kartą net namo eiti nenorėjo, nes pernelyg smagu buvo. Bendravimas su vaikais buvo puikus, nuoširdus. Užsiėmimai tiesiog puikūs. Organizavimas vertas aukščiausių įvertinimų. Esame labai dėkingi už suteiktą progą vaikams praleisti laiką turiningai, prasmingai, smagiai, linksmai. Labai lauksime panašių užsiėmimų ir ateityje. Gailius ir Ignas sako didelį ačiū. Laima Tamavičienė

 
2017-06-20

Labai dėkoju už nepaprastai įdomų laiką, kurį dukra praleido Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje (Kalniečiai). Ačiū mokytojoms už tai, kad kiekviena diena buvo pilna įspūdžių ir džiaugsmo. Laura

 
2017-06-19

Tik patys geriausi atsiliepimai apie Vasaros stovyklėlę (Dainavos padalinyje). Dukrai tikrai labai patiko, norėjo kad tęstųsi visą vasarą. Tikrai nebūtų gaila ir kažkiek mokėti, kad tik daugiau tokių renginių! Janina Merkienė 

 
2017-06-15

Labai džiaugiamės puikiai suorganizuota vaikų dienos stovyklėle Kauno bibliotekoje „Šaltinis“ Raudondvario pl. Ačiū nuostabioms vadovėms Vidai ir Virginijai už nuoširdų bendravimą, meilę vaikams ir kūrybai! Kita karta ir vėl lauksime šiltų susitikimų! Sėkmės jums. Aiva Mitrulevičienė

 
2017-04-25

Noriu padėkoti Kauno Vinco Kudirkos viešajai bibliotekai (Centrui) už malonų bendravimą ir aptarnavimą, taip pat asmeniškai padėkoti Marijai, Dovilei, Sigutei, Astutei už supratingumą ir geranoriškumą, pagalbą Moterims :). Jurgita

 
2017-04-07

Dėkoju „Vitebsko“ filialo darbuotojams už gražiai suorganizuotą LNB parodos bei knygos apie Juozą Urbšį pristatymą. Maloni staigmena buvo suvadintas didelis būrys Juozo Urbšio artimųjų, kas rodo tikrai gerą bibliotekos ryšį su skaitytojais. Vilius Kavaliauskas

 

2017-03-31

Visada malonu apsilankyti Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos „Šaltinio“ padalinyje. Čia visada tvarkinga ir jauku, vyksta parodėlės, proginiai renginiai. Skaitytojas sutinkamas šiltai ir pagarbiai. Visada sulauksime pagalbos renkantis knygą ar dienraštį. Galima galvoti, kad turime dar vienus namus, kur esame laukiami. Nuoširdžiai dėkoju bibliotekos vedėjai Virginijai Jurkšaitienei, bibliotekininkei Vidai Kubilienei. Linkiu geriausios kloties. Aleksas Karalavičius

 

 

2017-01-27

Jau daug metų lankausi Vingytės bibliotekoje. Visuomet esu sutinkama maloniai, gaunu reikiamą pagalbą renkantis knygą. Dėkoju! Alytė Stankevičienė

 

2017-01-27

Noriu pasidžiaugti galimybe lankytis Kauno miesto Vingytės bibliotekoje. Visuomet maloni vedėja, kur gaunu profesionalią pagalbą renkantis knygas. Kartu visad veduosi ikimokyklinukę dukrytę - ji taip pat labai džiaugiasi galimybe skaityti naujausias vaikiškas knygeles. Zita Daunoravičienė

 

2017-01-11

Laba diena, Panemunės padalinio bibliotekos darbuotojoms Ačiū taria Šv. Mato gimnazijos antrokai, kurie dalyvavo edukacinėje pamokoje \"Panemunės praeities pėdsekiai\". Dėkojame už šiltą bendravimą, perduotą didelį žinių bagažą. Sėkmės Jums darbuose. 2 klasės mokytoja Lina Butkienė

 

2016-12-14

Sveiki,šioj bibliotekoj lankausi ir aš ir mano sūnus, vaikas kartais atlieka mokyklos užduotys-kada bunu aš ne namie-mums ir saugiau ir ramiau, nes ponia Juratė moka užsiimti su vaikais, ir jos šiltas dėmesys pritraukia ten juos. Kada beužeitum ji visada užsiėmus su mažaisias skaitytojais, tikrai patenkinti jos darbu. O dar būtų geriau, nes esu girdėjus apie neformalu ruošiama būreli, ir jai jis pradėtu vykdyti savo veikla-tai būtu tiesiog puiku, nes tokios pedagogės kaip ponia Juratė, reikia dar paueškoti. Su pagarba iš Romainiu sk.

 

2016-11-21

Laba diena, noriu tarti nuoširdų AČIŪ Jūsų bibliotekos darbuotojoms, dirbančioms kompiuterių klasėje, centrinėje bibliotekoje. Labai skubiai reikėjo gauti dokumentus iš Lietuvos centrinio archyvo Vilniuje. Nors ir nesu bibliotekos skaitytoja( aš gyvenu Kulautuvoje) man geranoriškai sutiko padėti. Darbuotoja ne tik surado reikiamą informaciją, bet ir padėjo užpildyti ir išsiųsti prašymą...Man nereikėjo važiuoti į Vilnių, ilgai laukti, operatyviai gavau atsakymą. Ačiū dar kartą . Raminta Grigaitienė

 

2016-11-06

DEKOJAME JUSU BIBLIOTEKOS DARBUOTOJOMS MARIJAI IR DOVILEI UZ NUOSIRDUMA .MALONU BENDRAVIMA IR SUTEIKTAS ZINIAS MUMS,KLIENTAMS IR STROPIEMS MOKINIAMS.DAUG KO ISMOKOME SPALIO 24-28.DIENOMIS JUSU PUIKIOJE BIBLIOTEKOJE.LABAI ESAME DEKINGI JUMS.STENGSIMES DAZNIAU APSILANKYTI PAS JUS. SU PAGARBA JUMS.ALGIMANTAS.

 

2016-09-20

Šių metų vasarą Romainių bibliotekoje vyko vaikų vasaros stovyklėlė „Prasmingas laikas“. Noriu padėkoti bibliotekos darbuotojoms už tikrai prasmingą mano dukrelės praleistą laiką. Dukrelės žodžiais, tai buvo pati įdomiausia ir smagiausia jos lankyta stovykla. Jau laukiame kitos vasaros ir tikimės, kad mūsų bibliotekoje vėl bus organizuojama tokia šauni stovyklėlė. Romainių biblioteka mažutė, bet į ją visada malonu sugrįžti, padiskutuoti apie perskaitytą leidinį, gauti rekomendacijų. Bibliotekininkė tikra savo srities profesionalė, mokanti sudominti knyga, visada pasitinkanti skaitytojus su šypsena ir skatinanti skaityti ir mažus ir suaugusius.

 

2016-08-17

I am very pleased to visit your nice library ! Nice to give culture for all people, young or aged ! Rich place, great success ! Room for kids is very pleasant and interesting !

 

2016-08-12

Sveiki, Labai džiaugemes Jusu žurnalistikos stovykla mergaitems patiko. visada grįždavo patenkintos. daug sužinoję. Ačiū už nuostabią stovyklą ir labai lauksime nauju susitikimu. Sekmes.

 

2016-08-12

Sveiki, labai Jums dėkui už tokią nuostabią žurnalistikos stovyklą. Ačiū, Rita

 

2016-08-12

Dėkojame gerb.Gintarei Visockytei už kūrybinius \'\'Vasaros žurnalistų akademijos\'\' užsiėmimus,prasmingai, turiningai praleistas vasaros akimirkas.Nuostabu, kad jauni talentingi žmonės dalinasi savo kūrybiniais sugebėjimais ir perteikia subtilias savo profesines paslaptis. Lankyti stovyklą dukros nereikėjo raginti, eidavo su dideliu noru.Labai norėtume, kad ir toliau Gintarei užtektų kantrybės ir pasišventimo dalintis profesine sėkme. Turime vilties tokios stovyklos sulaukti ir kitą vasarą.Pagarbiai Audra ir Arūnas Žygai.

 

2016-06-30

Esame labai dėkingi Romainių padalinio darbuotojoms už darbą su vaikais vaikų stovyklėlės metu.

 

2016-03-07

Aš esu Birutė Kybartienė V. Kudirkos „Berželio“ bibliotekos ilgametė skaitytoja. Rašau Jums, norėdama pasidžiaugti minėtos bibliotekos kolektyvo darbu. Tik atėjus į biblioteką visada maloniai ir su gera nuotaika pasitinka darbuotojos. Aptarnavimo kultūra yra aukščiausio lygio: visada pataria, pasiūlo norimą knygą, supažindina su naujausia literatūra. O ką jau bekalbėti apie renginius, vykstančius bibliotekoje. Renginiai labai įvairūs: skiriami įvairių pomėgių ir amžiaus skaitytojams. Nuo darželinuko iki garbaus senjoro.                     

  Esu dėkinga šiam šauniam kolektyvui ir linkiu kuo geriausios kloties , sėkmės  darbe bei asmeniniame gyvenime. Pagarbiai, Birutė Kybartienė.

 

2016-01-08

Pastebėjau, kad žmonės linkę skųstis. Todėl reikia ištaisyti šią klaidą. Man 60 m. Skaitau nuo mažens. Bibliotekų daug lankiau. Bibliotekos darbuotojų taip pat daug regėjau. Kaip čia atėjau, buvau apstulbusi. Malonios, geranoriškos, jaučiančios savo klientų nuotaikas, visada pasiruošusios padėti. Tikros BIBLIOTEKININKĖS. Ačiū Jums moterys. Zita Krasauskienė

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Adresas: Laisvės al. 57
Tel. (8 37) 20 64 14
El. p. aptarnavimoskyrius@kaunas.mvb.lt

Adresas: A. Mapu g. 18
Tel. (8 37) 22 04 61
El. p. menas@kaunas.mvb.lt

Adresas: V. Krėvės pr. 97A
Tel. (8 37) 31 32 18
El. p. vaikai@kaunas.mvb.lt

Adresas: Veiverių g. 43
Tel. (8 37) 29 57 77
El. p. aleksotas@kaunas.mvb.lt

Adresas: Aušros g. 37
Tel. (8 37) 73 09 94
El. p. ausra@kaunas.mvb.lt

Adresas: Taikos pr. 113B
Tel. (8 37) 45 24 04
El. p. berzelis@kaunas.mvb.lt

Adresas: Savanorių pr. 377
Tel. (8 37) 41 11 85
El. p. dainavapit@kaunas.mvb.lt

Adresas: Šiaurės pr. 95
Tel. (8 37) 38 69 72
El. p. eiguliai@kaunas.mvb.lt

Adresas: Kovo 11-osios g. 24
Tel. (8 37) 45 74 65
El. p. girstupis@kaunas.mvb.lt

Adresas: Savanorių pr. 226
Tel. (8 37) 31 41 99
El. p. kalnieciai@kaunas.mvb.lt

Adresas: A. Stulginskio g. 61
Tel. (8 37) 36 30 70
El. p. neris@kaunas.mvb.lt

Adresas: Marių g. 37
Tel. (8 37) 37 35 60
El. p. palemonas@kaunas.mvb.lt

Vedėja Daiva Nevardauskienė
Adresas: Vaidoto g. 115
Tel. (8 37) 34 62 98
El. p. panemune@kaunas.mvb.lt

Adresas: P. Lukšio g. 60
Tel. (8 37) 31 41 08
El. p. parko@kaunas.mvb.lt

Adresas: Ekskavatorininkų g. 8
Tel. (8 37) 37 02 23
El. p. petrasiunai@kaunas.mvb.lt

Adresas: Raudondvario pl. 230
Tel. (8 37) 36 36 40
El. p. saltinis@kaunas.mvb.lt

Adresas: Sandėlių g. 7
Tel. (8 37) 74 01 67
El. p. sanciai@kaunas.mvb.lt

Adresas: Baltų pr. 51
Tel. (8 37) 23 88 40
El. p. silainiai@kaunas.mvb.lt

Adresas: Tirkiliškių g. 51
Tel. (8 37) 39 21 43
El. p. tirkiliskes@kaunas.mvb.lt

Adresas: J. Borutos g. 23
Tel. (8 37) 43 60 19
El. p. vingyte@kaunas.mvb.lt

Adresas: Raseinių g. 26
Tel. (8 37) 22 56 47
El. p. kuzmickis@kaunas.mvb.lt

Adresas: Romuvos g. 48
Tel. (8 37) 36 36 40
El. p. saltinis@kaunas.mvb.lt

Adresas: Chodkevičių g. 6
Tel. (8 37) 23 88 40
El. p. silainiai@kaunas.mvb.lt

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2024-07-16