Pasirinkite savo biblioteką

„Ateities laboratorija“ – renginys, pavertęs biblioteką naujausių mokslo inovacijų ir technologijų erdve

Ar biblioteka gali virsti mokslo inovacijų laboratorija? 2016 m. rugsėjo 28 d. Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje vykusiose „Ateities laboratorijos“ dirbtuvėse šurmuliavo gausus būrys mažų ir didelių mokslo technologijų mylėtojų. Ištisos klasės, tėvai su dar mokyklinio amžiaus nesulaukusiais vaikais, ir net seneliai su anūkais – šį kartą visus į biblioteką sutraukė ne knygos, bet įvairios netradicinės edukacijos ir pramogos vaikams.

„Ateities laboratorijos“ dirbtuvėse visi norintys galėjo pasinerti į „Robotikos mokyklos“ dirbtuves, kurioje jų laukė piešimas ir įvairūs žaidimai virtualioje realybėje. Taip pat buvo galima išbandyti JPG.lt Makeblock konstruktorius, o NSO laboratorijos dirbtuvėse – atrasti savo genetinės informacijos kodą – DNR. Didelio vaikų dėmėsio sulaukė ir „Robotikos Akademijos“ surengtos robotų varžybos, priminusios savotišką robotų krepšinį.

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka kvietė susipažinti su LEGO robotų valdymu. Atrasti programavimo paslaptis ir išmokti susikonstruoti kompiuterį kvietė Kauno informacinių technologijų mokykla. Renginio metu taip pat buvo galima pamatyti Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos projekto „Atrask save 3D Mieste“ metu sukurtą Sumanaus vandens miesto maketą, sukurtą 3D spausdintuvu.

Nuo spalio 5 d. visi 13–17 m. moksleiviai, norintys išmokti 3D modeliavimo ir elektronikos pagrindų, kviečiami prisijungti prie bibliotekoje įsikūrusios „Ateities laboratorijos 3D“. Nemokamų užsiėmimų metu bus galima išmokti dirbti su programomis „Solidworks“ ir „Arduino“. „Ateities laboratorijos 3D“ užsiėmimai vyks trečiadieniais 15.30–17.30 val. Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje (A. Mapu g. 18). Registracija el. paštu jaunimas@kaunas.mvb.lt arba tel. 220461.

al-img_4627 al-img_4651 al-img_4700 al-img_4709 al-img_4719 al-img_4774

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-11-27