Pasirinkite savo biblioteką
2016-05-09,      Naujienos

Anglų kalbos ir techninės kūrybos stovykla RoboTASTIC!

VšĮ „Užsienio kalbų mokymo centras“ kartu su VšĮ „Robotikos mokykla“ kviečia į anglų kalbos ir techninės kūrybos stovyklą RoboTASTIC!

Tai tarptautinė vasaros stovykla jaunimui, kurioje pagrindinė bendravimo kalba – anglų, anglų, vyks liepos mėnesį Beižionyse (netoli Elektrėnų). Stovyklos dalyviai ne tik gilina anglų kalbos žinias, bet ir susipažįsta su šiuo metu populiariomis technologijomis: 3D spausdintuvais, virtualia realybe, daiktų internetu, mokosi sukonstruoti droną! Kviečiame į šią unikalią stovyklą moksleivius, kurie pasiruošę bendrauti angliškai, nori susirasti naujų draugų ir bendraminčių bei išbandyti techninę kūrybą!

Stovyklos data ir kaina: 2016 m. liepos 10–15 d.

Kaina vienam dalyviui – 300 Eur.

Į stovyklos kainą įskaičiuota:

  • anglų kalbos užsiėmimai ir techninės kūrybos dirbtuvės – 30 pamokų;
  • laisvalaikio programa, sporto renginiai, ekskursija į Trakus;
  • apgyvendinimas laisvalaikio ir verslo klube „Aerodream“;
  • maitinimas 5 kartus per dieną;
  • stovyklautojų  priežiūra 24 val. per parą visos stovyklos metu.

Stovyklautojų amžius: 8–18 m. Dalyvius skirstome į grupes pagal amžių.

Laisvalaikio ir verslo klubas „Aerodream“ įsikūręs Aukštadvario regioniniame parke, netoli ežero. Stovykla vyksta uždaroje, saugomoje „Aerodream“ teritorijoje.

Stovyklos organizatoriai:

Stovyklos vadovai – anglų, robotikos mokytojai ir  sporto instruktorius, turintys patirties dirbant su įvairaus amžiaus vaikais ir jaunimu.

Anglų kalbos ir robotikos užsiėmimai – tai užduotimis grįstas mokymas bendradarbiaujant komandoje, akcentuojant kūrybinį ir kritinį mąstymą. Anglų kalbos užsiėmimuose lavinami prezentacijų ir viešo kalbėjimo, debatų įgūdžiai.

Robotikos užsiėmimuose vaikai gamina hologramas ir šviečiančius daiktus, dirba su elektronika, mokosi litavimo, išmėgina virtualios realybės pasaulį ir kuria savo, susipažįsta su daiktų interneto galimybėmis ir pritaikymu, mokosi dirbti su inžinierių naudojama programa SolidWorks. Šia programa stovyklautojai projektuoja savo drono dalis, kurias paskui atsispausdina 3D spausdintuvu.

Žinoma, stovykloje  ne tik mokomasi, bet ir pramogaujama! Sporto instruktorius  organizuoja sportinius žaidimus ir varžybas. Dalyvių laukia ekskursija į Trakus, teminės diskusijos  bei linksmi karaoke ir šokių vakarai bei daugybė prizų!

Detalią stovyklos programą rasite čia. | Stovyklos taisykles rasite čia. | Registracijos anketa stovyklos dalyviams.

Detalesnė informacija: vyresn. bibliotekininkė Jolita Bočytė, tel. 8 37 220461, mob.  8 637 17758, el. p. jaunimas@kaunas.mvb.lt.

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-08-03