Pasirinkite savo biblioteką

Aleksoto padalinys

Kiekvienas neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimas Aleksoto bibliotekoje prasidėdavo garsiniais skaitymais. Visi būrelyje „Smalsučiai“ dalyvaujantys vaikai paeiliui skaitydavo ištraukas iš knygų, kurios atspindėdavo tos dienos užsiėmimo temą. Mažesniesiems, kuriems dar reikia tobulinti skaitymo įgūdžius, buvo parenkamos jų skaitymo gebėjimus atitinkančios knygelės.

Po skaitymų vykdavo perskaityto teksto aptarimas, vaikai dalindavosi savo mintimis, kaip galėtų įvykiai klostytis toliau. Tokia forma vaikai buvo supažindinti su lietuviškom šventėm, 2015 metų knygų penketuku. Buvo gilinamasi į gamtos paslaptis, skaitoma apie gyvūnus, augalus, diskutuojama apie šeimą, profesijos pasirinkimą.

Antra užsiėmimo dalis būdavo skiriama kūrybinėms dirbtuvėms. Jų metu maketuoti knygų skirtukai, piešiamos iliustracijos knygai, gaminamos kaukės Užgavėnėms, lankstomi origamiai, daromos dekoracijos Šv. Velykoms, iš modelino lipdomi gyvūnėliai, kuriami koliažai iš įvairių medžiagų, tapoma, piešiama, kuriami atvirukai mamai ir tėčiui, gaminami aitvarai. Paskutinio užsiėmimo metu kartu su „Berželio“ ir Eigulių bibliotekų NVŠ būrelių nariais vaikai dalyvavo skaitymuose „Vasara su knyga“, kurie vyko Kauno VDU botanikos sode.

nvš-aleksotas

Save

Leidinio paieška

Bet koks žodis Pavadinimas Autorius Suvestinis katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidavimai / atsiliepimai

Rekvizitai

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Laisvės al. 57, LT-44305 Kaunas

Įmonės kodas: 290145360

El. p. info@kaunas.mvb.lt

Tel. (8 37) 22 63 22

© 2018 Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Visos teisės saugomos

Svetainė atnaujinta 2020-02-26