Rugsėjo 1-oji KITAIP!

2017-08-23

Rugsėjo 1 d. Suaugusiųjų vartotojų aptarnavimo skyriuje vyks renginys „Rugsėjo 1-oji KITAIP!“. Čia nuo 19 val. iki pat vidurnakčio vyks įvairių laisvalaikio alternatyvų pristatymai – ateik, sužinok, išbandyk! Tel. (8 37) 22 23 57. 

19 val. improvizatorių klubas „IMPRO Kaunas“ kvies patirti, kas yra teatrinė improvizacija. 

19 val. fizinės ir dvasinės gerovės mokykla „Buddha on Bike“ įves jus į sutrumpintą jogos įvadą, kurio metu galėsite susipažinti su tuo, kas iš tikrųjų yra joga. Užsiėmimo dalyviai susipažins su pagrindinėmis jogos dalimis, išmoks kvėpuoti, trumpai susipažins su meditacija, bei atliks praktiką. 

19 val. Šokių studija „Jazz House“ kvies pajusti lindyhopo ritmą prie bibliotekos durų.

20 val. knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė, modelis, tinklaraštininkė Simona Burbaitė ir leidinio „Užkalnio žurnalas“ redaktorė Fausta Marija Leščiauskaitė jaukiame susitikime diskutuos apie šiuolaikinės moters gyvenimą, kupiną galimybių tiek sušvytėti, tiek pat būti nuteistai už tai, kad esi savimi. 

20 val. stalo futbolo turnyras pakvies suburti komandas ir išmėginti savo jėgas. 

20.30 val. japonų kultūros žinovė Raimonda Strazdienė atliks arbatos ruošimo ceremoniją. Tai estetizuotas, rafinuotas simbolinis ritualas, kurio stebėjimas taip pat yra nepakartojamas reginys. 

21.30 val. jogos studija „Bodhi“ suteiks žinių, koks maistas keičia nuotaiką, suteikia energijos, priverčia judėti ir „rūpinasi“ mūsų sveikata. 

21.30 val. kino kritikas, VDU MF Teatrologijos katedros lektorius G. Jankauskas pristatys pokyčiams motyvuojantį filmą „Mirusių poetų draugija“ (Dead Poets Society, 1989 m., rež. Peter Weir). Šis filmas padaro stiprų įspūdį ypač jauniems žmonėms, kurie jį mato pirmą kartą, nes motyvuoja gerai mokytis, domėtis klasikine literatūra, mąstyti apie gyvenimo prasmę, ugdyti charakterį ir pan. 

22.30 val. Angelica Peccini kartu su vakaro dalyviais leisis į smagių tradicinių itališkų žaidimų sūkurį, kuriuos praves pati lektorė. Žaidimų būdu bus galima susipažinti ir su Italijos kultūra bei italų kalbos mokymosi galimybėmis.

Rugsėjo 1 KITAIP_plakatas

 

Grįžti atgal