Biblioteka dalyvaus renginyje „Laisvės piknikas. Idėjų festivalis“

2017-08-04

Biblioteka renginyje „Laisvės piknikas. Idėjų festivalis“ įkurs interaktyvią edukacinę erdvę su virtualios realybės akiniais, „LEGO Mindstorms“ robotais, papildytos realybės knygomis vaikams, knygų mainykla ir stalo žaidimais. Ką veikti čia ras tiek vaikai, tiek suaugusieji. „Laisvės piknikas. Idėjų festivalis“ vyks rugpjūčio 26 d. Nemuno saloje. Biblioteka įsikurs Visuomeninėje erdvėje, kuri veiks 9–17 val. 

Pernai lygioje vietoje atsiradęs ir milžiniško palaikymo sulaukęs Andriaus Tapino „Laisvės piknikas“ tapo vienu netikėčiausių ir didžiausių renginių, kuriame apsilankė 10 000 žmonių iš visos Lietuvos kartu su Respublikos Prezidente, politiniu ir visuomeniniu elitu, žymiausiais muzikos atlikėjais.

Šiemet „Laisvės piknikas“ žengia naują žingsnį ir kviečia visus į idėjų festivalį. „Valstybei trūksta idėjų“, „Valdžia nesikalba su žmonėmis“ – sako daug kas ir jie yra teisūs. Pamėginkime drauge tai ištaisyti. Kalbėkimės. Diskutuokime. Ieškokime išeičių. Visi neabejingi Lietuvos piliečiai kartu su valstybės vadovais, ekonomistais, politikais, visuomenės veikėjais dalyvaus viešuose debatuose, idėjų generavimo dirbtuvėse, klausimų-atsakymų sesijoje.

Jų tikslas – nubrėžti konkrečias gaires, ką kiekvienas iš mūsų gali padaryti per artimiausius metus, kad valstybė ir jos piliečiai gyventų geriau. Kiekviename renginyje dalyvaus festivalio Baltieji Metraštininkai, kurie registruos visas svarbiausias mintis, visas įdomiausias idėjas ir po festivalio sudėlios viską į kiekvienam prieinamą Metų Knygą. O festivalio metu vakarais vyks visuomeninių organizacijų veiklų pristatymas, vieši TV laidų filmavimai ir, žinoma, žymiausių Lietuvos muzikos atlikėjų pasirodymai.

Daugiau informacijos:

http://laisvespiknikas.lt/

https://www.facebook.com/events/1302237029895845/

Grįžti atgal